Co o mě a mé práci říkají spokojení klienti?

Co říkají klienti...

o eBooku zdarma

12 krás cestování na luxusních zaoceánských lodích, které Vás chytí a nepustí ...

Jsem tělem i duší cestovatelka na vlastní pěst. Cestování na zaoceánské lodi nepatřilo mezi aktivity, které by mě lákaly. Vše se ale změnilo, jakmile jsem si přečetla Ivony e-book 12 krás cestování na luxusních zaoceánských lodích, které Vás chytí a nepustí. Moje představa o tomto typu cestování se radikálně změnila. Krásy plavby na zaoceánské lodi mě chytly až do té míry, že plánuji tento typ dovolené vyzkoušet. Velice mě překvapily zejména příznivé ceny a pestrost destinací, do kterých se můžete díky tomuto typu cestování podívat. E-book doporučuji všem cestovatelům - od konzervativních až po zběhlé dobrodruhy.
Míha Pokrupováautorka eBooku Prezentování je hra aneb 6 kroků k nejlepší prezentaci
Cestování je mou vášní, procestoval jsem spoustu zemí, ale nikdy mě nenapadlo strávit dovolenou na zaoceánských lodí. Poté, co jsem si přečetl od Ivony její eBook: 12 krás cestování na luxusních zaoceánských lodích, které Vás chytí a nepustí, tak jsem zjistil, že cestovat na luxusních lodí není jen pro snoby a určitě si v budoucnu naplánuji také svoji plavbu. Doporučuji stáhnout.
David Jedličkaautor eBooku Mých 16 neopakovatelných dní aneb Moje zápisky z THAJSKA a stránek www.cestujsdavem.cz
Podivala jsem se na Ebook o dovolené na velikých lodích a po přečtení mám mnohem lepší představu, co to vlastně obnáší, kolik mě to asi bude stát a jaké to má benefity. Nejvíc se mi líbil bonus o jazykové škole zdarma:)
Vlaďka Botlíkovázaměstnankyně Ústavu tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze a ÚTVS ČVUT

Co říkají klienti...

o eBooku Naše karibská plavba

Při čtení e-booku jsem se okamžitě octnula na luxusní zaoceánské lodi s míchaným koktejlem v ruce. Ivono, nádhera! Plavit se na zaoceánské lodi byl vždy můj sen, ale vůbec jsem netušila, jak to na ní funguje a hlavně, jak je to dostupné! Moc děkuji za otevření nových obzorů v cestování, už vím, jak bude probíhat moje svatební cesta!
Lenka Mikšátkovápracuje v Hyundai Motor Czech
Krasné,doporučuji přečíst ... 🙂
Šárka Vylitováasistentka Brno - venkov
Při čtení ebooku mi připadalo, že Karibik je ráj na zemi a hned bych tam chtěla jet! Příjemně mě překvapilo, kolik míst se dá za nedlouhou dobu pohodlně navštívit a nasát místní atmosféru (a rum :-)). Výborný je i popis lodi a jak to tam chodí, až tam přijedu, už se budu orientovat 🙂
Petra Čačkovápracuje Mendelova Univerzita Brno

Co říkají klienti...

o mém podnikání?

Dobrý den pani Ivonko, minulý týden jsem si přečetla váš blog a hned po přečtení jsem se rozhodla pořídit si váš Ebook Naše Karibská plavba. Tento Ebook mě opravdu nadchl a přečetla jsem si ho jedním dechem. S manželem velmi rádi cestujeme a již delší dobu uvažujeme,že podnikneme cestu na takové výletní lodi. Budu tedy velmi ráda pokud si na nás najdete čas a poradíte nám s výběrem dovolené.
Romana Chupíkováautorka článků na www.zenysro.cz, Otrokovice
Nejen motivační blog o cestování naší kolegyně 40+. Plní si své sny a pomáhá je plnit i dalším a dalším. Velký respekt !!!
Lucie Bukovskásprávce facebookové stránky Ženy 40+, Jánské Lázně
Ivono, bylo by to skvělé, kdyby jsi k nám přijela dělat přednášku. Klub cestovatelů v Brně byl plný a Tvá přednáška s promítáním o Karibiku měla velký úspěch. Také jsem posílala hlas pro tebe do ankety o nejlepší blogerku. Zasloužíš si to, protože opravdu skvěle píšeš a motivuješ tím druhé. Když děláš něco opravdu srdcem a to co tě baví,tak to lidé poznají. Uspěješ jenom tehdy, když si to nenecháš jenom pro sebe, ale předáváš to dál a motivuješ ostatní. A to ty opravdu děláš! Přeji Ti hodně stěští a spokojených klientů.
Nikol Musilováasistentka, Brno