12 krás cestování na luxusních zaoceánských lodích, které Vás chytí a nepustí

aneb čím nahradit tradiční dovolenou v Egyptě nebo Tunisku ...

Toužíte po nevšedních cestovatelských zážitcích?

Chcete si užít dovolenou snů za nejlepší možnou cenu?

Nebojte se plnit si své cestovatelské sny (a nejen ty) !

Přináším  Vám praktický návod zcela ZDARMA:

 

Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním novinek a zpracováním osobních údajů. Odhlásit se můžete zde.

Reference

Jsem tělem i duší cestovatelka na vlastní pěst. Cestování na zaoceánské lodi nepatřilo mezi aktivity, které by mě lákaly. Vše se ale změnilo, jakmile jsem si přečetla Ivony e-book 12 krás cestování na luxusních zaoceánských lodích, které Vás chytí a nepustí. Moje představa o tomto typu cestování se radikálně změnila. Krásy plavby na zaoceánské lodi mě chytly až do té míry, že plánuji tento typ dovolené vyzkoušet. Velice mě překvapily zejména příznivé ceny a pestrost destinací, do kterých se můžete díky tomuto typu cestování podívat. E-book doporučuji všem cestovatelům - od konzervativních až po zběhlé dobrodruhy.
Míha Pokrupováautorka eBooku Prezentování je hra aneb 6 kroků k nejlepší prezentaci
Cestování je mou vášní, procestoval jsem spoustu zemí, ale nikdy mě nenapadlo strávit dovolenou na zaoceánských lodí. Poté, co jsem si přečetl od Ivony její eBook: 12 krás cestování na luxusních zaoceánských lodích, které Vás chytí a nepustí, tak jsem zjistil, že cestovat na luxusních lodí není jen pro snoby a určitě si v budoucnu naplánuji také svoji plavbu. Doporučuji stáhnout.
David Jedličkaautor eBooku Mých 16 neopakovatelných dní aneb Moje zápisky z THAJSKA a stránek www.cestujsdavem.cz
Podivala jsem se na Ebook o dovolené na velikých lodích a po přečtení mám mnohem lepší představu, co to vlastně obnáší, kolik mě to asi bude stát a jaké to má benefity. Nejvíc se mi líbil bonus o jazykové škole zdarma:)
Vlaďka Botlíkovázaměstnankyně Ústavu tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze a ÚTVS ČVUT
Při čtení e-booku jsem se okamžitě octnula na luxusní zaoceánské lodi s míchaným koktejlem v ruce. Ivono, nádhera! Plavit se na zaoceánské lodi byl vždy můj sen, ale vůbec jsem netušila, jak to na ní funguje a hlavně, jak je to dostupné! Moc děkuji za otevření nových obzorů v cestování, už vím, jak bude probíhat moje svatební cesta!
Lenka Mikšátkovápracuje v Hyundai Motor Czech
0
lidí si stáhlo eBook zdarma